Internetová škola RAMAGO.NET (eŠkola)
RAMAGO.NET - skupina poskytovatelů služeb v BOZP a PO

Nejčastější dotazy

Ztratili jsme heslo.

Kontaktujte nás, prosím. Staré heslo Vám sice neřekneme (z důvodu zabezpečení k němu sami nemáme přístup), ale můžeme Vám přidělit nové.

Kde mohu získat heslo ke školení?

Jste-li zaměstnanec a dostali jste od svého zaměstnavatele za úkol absolvovat školení přes naši společnost, určitě Vám přístupové údaje sdělí zaměstnavatel. Jste-li nový zákazník a zatím přístupové údaje nemáte, kontaktujte nás, prosím. Rádi Vám přístupové údaje zřídíme, samozřejmě za podmínek, které jsou uvedeny na našich internetových stránkách.

Potřebuji heslo ke školení, které je zdarma?

Zkuste a uvidíte. V takovém případě heslo samozřejmě nepotřebujete.

Již máme přístupové údaje a chceme využívat kurz, ke kterému nemáme přístup.

Kontaktujte nás, prosím. Rádi Vám nastavíme možnost přístupu i do dalších kurzů, které jsou k dispozici. Informace o nabídce kurzů a jejich cenách najdete na našich stránkách.

Váš systém se nám líbí. Chtěli bychom do něj zapracovat naše školení.

Taková možnost samozřejmě existuje. Můžeme po dohodě připravit i nestandardní školení nebo zakomponovat Vaše vlastní. Kontaktujte nás, prosím, a domluvíme se.

Chtěli bychom do školení něco přidat.

V tomto případě je vhodnější, abychom připravili nové zvláštní školení, které uvidí pouze Vaši pracovníci a Vy jim dáte za úkol absolvovat nejen standardní školení, ale i toto doplňující. Kontaktujte nás, prosím.

Chtěli bychom ze školení něco odebrat.

Tato varianta je samozřejmě také možná, ale poměrně zbytečná a pro Vás nevýhodná. Vznikne totiž další mutace školení jen pro Vás a nemůžete využít výhody aktualizace, kterou u našeho školení provádíme automaticky a zdarma (každý, kdo absolvuje školení, pracuje automaticky s nejnovější verzí). Nevýhodou je tedy delší doba aktualizace a samozřejmě její cena. Pokud Vám nějaká část našeho školení natolik vadí, kontaktujte nás, prosím, a zkusíme najít společnou řeč.

© 1997-2019 RAMAGO.NET

Poštovní adresa: RAMAGO.NET, Bořivojova 878/35, Praha 3, CZ-13000
Telefony: +420-776.322.626, +420-776.726.246
E-mail: zakaznik(zavináč)ramago.net