Internetová škola RAMAGO.NET (eŠkola)
RAMAGO.NET - skupina poskytovatelů služeb v BOZP a POVítejte v eŠkole RAMAGO.NET

Vítáme Vás v eŠkole RAMAGO.NET. Najdete zde především distanční kurzy z oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany (přehled nabízených kurzů a školení si můžete prohlédnout v pravém sloupci).

Co můžete potřebovat?

  • prohlížeč PDF dokumentů (např. Adobe Reader nebo jakýkoli jiný)
  • samozřejmě připojení k internetu
  • webový prohlížeč (testován Firefox, Internet Explorer, Opera, Konqueror)
  • možná tiskárnu pro tisk některých dokumentů, pokud čtete raději z papíru než z obrazovky (není podmínkou)

Přejeme Vám, ať si odnesete z našich školení to, co od nich očekáváte.


https://www.ramago.net/eskola

Tento odkaz na eŠkolu Vám zaručí, že vždycky přijdete tam, kam máte. Je to odkaz, který od nás dostáváte v uvítacím mailu s přístupovými údaji. Posílejte, prosím, zaměstnancům tento odkaz, protože to, kam je přesměrován, se s časem a s různými aktualizacemi může měnit.

(Aktuálně je přesměrováván na doménu bozp.com.)


I v době koronaviru zajišťujeme služby

15.03.2020 11:49

Naše služby jsou zajišťovány i v této době. Více informací najdete na stránkách BEZPEČÁCI.cz.

Školení schvalujeme každou hodinu (i v noci)

17.02.2020 11:40

Od včerejška je v provozu nejnovější z malých vylepšení eŠkoly. Teď už nemusíte čekat na lektora, až školení schválí. Systém schvaluje všechna udělaná školení každou celou hodinu, i v noci.

Vylepšení v Tisku potvrzení

23.07.2018 03:11

V Tisku potvrzení přibylo několik úprav, které by vám měly pomoci v kontrole platnosti školení. Ačkoli tato aplikace neumožňuje hlídat konkrétního zaměstnance (daň za to, že nemusíte zadávat seznam zaměstnanců vy, ale oni si sami vyplňují své údaje), přesto se podařilo alespoň částečně přidat funkci kontroly platnosti školení. Nyní máte možnost vidět seznam platných školení seřazený podle abecedy pro snadnější porovnání s vaším seznamem zaměstnanců a také seznam školení, kterým se blíží konec lhůty. Každé z nich můžete označit, že už ho nechcete sledovat (např. zaměstnanec odešel, je na rodičovské dovolené apod.). A nově se také jako první po přihlášení zobrazí seznam nevytištěných školení, abyste je měli na očích a nezapomínali si je tisknout a dávat podepisovat.

Wedos nám na chvíli "vypadl" eŠkolu

29.05.2018 18:00

Omlouváme se za odpolední výpadek eŠkoly. Byl mimo nás. Wedos, který je jedním z více poskytovatelů našich IT řešení, a stará se zrovna o eŠkolu, měl dnes masívnější výpadek části serverů kvůli poruše na úložišti. Data synchronizovali a dali všechy stroje do pořádku, ale mohli jste zaznamenat řádově několikahodinovou špatnou dostupnost. Byla to mimořádná situace, neměla by se opakovat.

eŠkola přestěhována

10.05.2018 01:44

eŠkola je na novém místě. Mělo by to pomoci od těch malých, nepříjemných výpadků, které se v poslední době občas objevovaly a byly schopny i přerušit školení. Nebylo Vás naštěstí moc, ale tento problém jsme zachytili a všem, kterých se to týkalo, se dodatečně omlouváme.

Nelekněte se, prosím, že je na doméně bozp.com. I nadále dávejte zaměstnancům adresu https://www.ramago.net/eskola. Budeme rási za zpětnou vazbu, zda skutečně vše funguje. Pokud narazíte na nějakou závadu, dejte nám, prosím, vědět.

© 1997-2022 RAMAGO.NET

Poštovní adresa: RAMAGO.NET, Bořivojova 878/35, Praha 3, CZ-13000
Telefony: +420-776.322.626, +420-776.726.246
E-mail: zakaznik(zavináč)ramago.net