Internetová škola RAMAGO.NET (eŠkola)
RAMAGO.NET - skupina poskytovatelů služeb v BOZP a POVítejte v eŠkole RAMAGO.NET

Vítáme Vás v eŠkole RAMAGO.NET. Najdete zde především distanční kurzy z oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany (přehled nabízených kurzů a školení si můžete prohlédnout v pravém sloupci).

Co můžete potřebovat?

  • prohlížeč PDF dokumentů (např. Adobe Reader nebo jakýkoli jiný)
  • samozřejmě připojení k internetu
  • webový prohlížeč (testován Firefox, Internet Explorer, Opera, Konqueror)
  • možná tiskárnu pro tisk některých dokumentů, pokud čtete raději z papíru než z obrazovky (není podmínkou)

Přejeme Vám, ať si odnesete z našich školení to, co od nich očekáváte.


https://www.ramago.net/eskola

Tento odkaz na eŠkolu Vám zaručí, že vždycky přijdete tam, kam máte. Je to odkaz, který od nás dostáváte v uvítacím mailu s přístupovými údaji. Posílejte, prosím, zaměstnancům tento odkaz, protože to, kam je přesměrován, se s časem a s různými aktualizacemi může měnit.

(Aktuálně je přesměrováván na doménu bozp.com.)


I v době koronaviru zajišťujeme služby

15.03.2020 11:49

Naše služby jsou zajišťovány i v této době. Více informací najdete na stránkách BEZPEČÁCI.cz.

Školení schvalujeme každou hodinu (i v noci)

17.02.2020 11:40

Od včerejška je v provozu nejnovější z malých vylepšení eŠkoly. Teď už nemusíte čekat na lektora, až školení schválí. Systém schvaluje všechna udělaná školení každou celou hodinu, i v noci.

Vylepšení v Tisku potvrzení

23.07.2018 03:11

V Tisku potvrzení přibylo několik úprav, které by vám měly pomoci v kontrole platnosti školení. Ačkoli tato aplikace neumožňuje hlídat konkrétního zaměstnance (daň za to, že nemusíte zadávat seznam zaměstnanců vy, ale oni si sami vyplňují své údaje), přesto se podařilo alespoň částečně přidat funkci kontroly platnosti školení. Nyní máte možnost vidět seznam platných školení seřazený podle abecedy pro snadnější porovnání s vaším seznamem zaměstnanců a také seznam školení, kterým se blíží konec lhůty. Každé z nich můžete označit, že už ho nechcete sledovat (např. zaměstnanec odešel, je na rodičovské dovolené apod.). A nově se také jako první po přihlášení zobrazí seznam nevytištěných školení, abyste je měli na očích a nezapomínali si je tisknout a dávat podepisovat.

Wedos nám na chvíli "vypadl" eŠkolu

29.05.2018 18:00

Omlouváme se za odpolední výpadek eŠkoly. Byl mimo nás. Wedos, který je jedním z více poskytovatelů našich IT řešení, a stará se zrovna o eŠkolu, měl dnes masívnější výpadek části serverů kvůli poruše na úložišti. Data synchronizovali a dali všechy stroje do pořádku, ale mohli jste zaznamenat řádově několikahodinovou špatnou dostupnost. Byla to mimořádná situace, neměla by se opakovat.

eŠkola přestěhována

10.05.2018 01:44

eŠkola je na novém místě. Mělo by to pomoci od těch malých, nepříjemných výpadků, které se v poslední době občas objevovaly a byly schopny i přerušit školení. Nebylo Vás naštěstí moc, ale tento problém jsme zachytili a všem, kterých se to týkalo, se dodatečně omlouváme.

Nelekněte se, prosím, že je na doméně bozp.com. I nadále dávejte zaměstnancům adresu https://www.ramago.net/eskola. Budeme rási za zpětnou vazbu, zda skutečně vše funguje. Pokud narazíte na nějakou závadu, dejte nám, prosím, vědět.

Výpadky eŠkoly

07.05.2018 16:45

Víme, že někteří z Vás narazili při školení na krátké výpadky serveru, které dokážou hodně otrávit život. Naše systémy vykazují na serverech doposud spolehlivého partnera těchto malých, někdy sekundových, výpadků stále více a my jsme se rozhodli to řešit. Proto v noci přestěhujeme eŠkolu jinam. Nelekněte se, že bude dočasně na adrese bozp.com a nadále dávejte všem pouze standardní adresu, tak jak je uvedena výše, tedy https://www.ramago.net/eskola. Bude automaticky přesměrována.

Vláda nás vypekla

28.02.2018 22:08

To je dost normální, řeknete si. Ne, tohle nemáme na mysli. Jde o to, že začali předělávat web Portálu veřejné správy, kam směřovaly všechny odkazy na právní předpisy v našich školeních. Prostě "odteďka to nějakou dobu nebude, najděte si to ve Sbírce zákonů," pravila správa portálu. Naštěstí existuje služba komerční firmy, která zákony v platných zněních přináší dokonce s vyšším komfortem než Portál. Všechny odkazy jsou tedy odteďka směřovány na zakonyprolidi.cz, aby ti z vás, které zajímají podrobnosti, mohli i nadále listovat v zákonech.

Aktualizováno školení řidičů

31.08.2017 04:20

Dnes došlo k aktualizaci a doplnění některých informací do školení řidičů. V souvislosti s novou právní úpravou přestupků byly lehce upraveny některé informace a ověřena platnost postupů, jak s přestupky (a zejména rádobypřestupky) naložit. Při té příležitosti byly také doplněny a aktualizovány poznámky lektora u některých dalších témat, připsány nové komentáře, opraveny některé odkazy na právní předpisy. Chystáme pro Vás do budoucna novou verzi školení, nicméně tyto úpravy udržují stávající školení i nadále aktuální.

Nové školení BOZP a PO

09.04.2017 04:31

Dnes bylo zveřejněno nové aktualizované Školení BOZP a PO (BZ17). Původní školení 01c ponecháváme k dispozici ještě po omezenou dobu, kdybyste se k němu chtěli z nějakého důvodu vrátit. Nebude už ovšem lektorem schvalováno.

V brzké době bude následovat školení řidičů.

Novy obslužný systém pro tisk osvědčení

05.04.2017 04:36

Starý systém měl drobné nevýhody při tisku většího množství osvědčení, zúčastnění vědí :-) Proto byl nahrazen novým systémem, který najdete zde. Starý systém musel být odstaven, protože není kompatibilní s novým školením BOZP a PO. Prosíme Vás o zpětnou vazbu.

© 1997-2020 RAMAGO.NET

Poštovní adresa: RAMAGO.NET, Bořivojova 878/35, Praha 3, CZ-13000
Telefony: +420-776.322.626, +420-776.726.246
E-mail: zakaznik(zavináč)ramago.net