Internetová škola RAMAGO.NET (eŠkola)
RAMAGO.NET - skupina poskytovatelů služeb v BOZP a POVítejte v eŠkole RAMAGO.NET

Vítáme Vás v eŠkole RAMAGO.NET. Najdete zde především distanční kurzy z oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany (přehled nabízených kurzů a školení si můžete prohlédnout v pravém sloupci).

Co můžete potřebovat?

  • prohlížeč PDF dokumentů (např. Adobe Reader nebo jakýkoli jiný)
  • samozřejmě připojení k internetu
  • webový prohlížeč (testován Firefox, Internet Explorer, Opera, Konqueror)
  • možná tiskárnu pro tisk některých dokumentů, pokud čtete raději z papíru než z obrazovky (není podmínkou)

Přejeme Vám, ať si odnesete z našich školení to, co od nich očekáváte.


https://www.ramago.net/eskola

Tento odkaz na eŠkolu Vám zaručí, že vždycky přijdete tam, kam máte. Je to odkaz, který od nás dostáváte v uvítacím mailu s přístupovými údaji. Posílejte, prosím, zaměstnancům tento odkaz, protože to, kam je přesměrován, se s časem a s různými aktualizacemi může měnit.

(Aktuálně je přesměrováván na doménu bozp.com.)


Wedos nám na chvíli "vypadl" eŠkolu

29.05.2018 18:00

Omlouváme se za odpolední výpadek eŠkoly. Byl mimo nás. Wedos, který je jedním z více poskytovatelů našich IT řešení, a stará se zrovna o eŠkolu, měl dnes masívnější výpadek části serverů kvůli poruše na úložišti. Data synchronizovali a dali všechy stroje do pořádku, ale mohli jste zaznamenat řádově několikahodinovou špatnou dostupnost. Byla to mimořádná situace, neměla by se opakovat.

eŠkola přestěhována

10.05.2018 01:44

eŠkola je na novém místě. Mělo by to pomoci od těch malých, nepříjemných výpadků, které se v poslední době občas objevovaly a byly schopny i přerušit školení. Nebylo Vás naštěstí moc, ale tento problém jsme zachytili a všem, kterých se to týkalo, se dodatečně omlouváme.

Nelekněte se, prosím, že je na doméně bozp.com. I nadále dávejte zaměstnancům adresu https://www.ramago.net/eskola. Budeme rási za zpětnou vazbu, zda skutečně vše funguje. Pokud narazíte na nějakou závadu, dejte nám, prosím, vědět.

Výpadky eŠkoly

07.05.2018 16:45

Víme, že někteří z Vás narazili při školení na krátké výpadky serveru, které dokážou hodně otrávit život. Naše systémy vykazují na serverech doposud spolehlivého partnera těchto malých, někdy sekundových, výpadků stále více a my jsme se rozhodli to řešit. Proto v noci přestěhujeme eŠkolu jinam. Nelekněte se, že bude dočasně na adrese bozp.com a nadále dávejte všem pouze standardní adresu, tak jak je uvedena výše, tedy https://www.ramago.net/eskola. Bude automaticky přesměrována.

Vláda nás vypekla

28.02.2018 22:08

To je dost normální, řeknete si. Ne, tohle nemáme na mysli. Jde o to, že začali předělávat web Portálu veřejné správy, kam směřovaly všechny odkazy na právní předpisy v našich školeních. Prostě "odteďka to nějakou dobu nebude, najděte si to ve Sbírce zákonů," pravila správa portálu. Naštěstí existuje služba komerční firmy, která zákony v platných zněních přináší dokonce s vyšším komfortem než Portál. Všechny odkazy jsou tedy odteďka směřovány na zakonyprolidi.cz, aby ti z vás, které zajímají podrobnosti, mohli i nadále listovat v zákonech.

Aktualizováno školení řidičů

31.08.2017 04:20

Dnes došlo k aktualizaci a doplnění některých informací do školení řidičů. V souvislosti s novou právní úpravou přestupků byly lehce upraveny některé informace a ověřena platnost postupů, jak s přestupky (a zejména rádobypřestupky) naložit. Při té příležitosti byly také doplněny a aktualizovány poznámky lektora u některých dalších témat, připsány nové komentáře, opraveny některé odkazy na právní předpisy. Chystáme pro Vás do budoucna novou verzi školení, nicméně tyto úpravy udržují stávající školení i nadále aktuální.

Nové školení BOZP a PO

09.04.2017 04:31

Dnes bylo zveřejněno nové aktualizované Školení BOZP a PO (BZ17). Původní školení 01c ponecháváme k dispozici ještě po omezenou dobu, kdybyste se k němu chtěli z nějakého důvodu vrátit. Nebude už ovšem lektorem schvalováno.

V brzké době bude následovat školení řidičů.

Novy obslužný systém pro tisk osvědčení

05.04.2017 04:36

Starý systém měl drobné nevýhody při tisku většího množství osvědčení, zúčastnění vědí :-) Proto byl nahrazen novým systémem, který najdete zde. Starý systém musel být odstaven, protože není kompatibilní s novým školením BOZP a PO. Prosíme Vás o zpětnou vazbu.

Nová osvědčení

31.05.2016 03:45

Ze systému eŠkoly od nynějška dostanete nová osvědčení. Bylo třeba trochu aktualizovat osnovu školení a při té příležitosti jsme také vyměnili logo a razítko. Tak se nelekněte... :-)

Doplnění školení řidičů

07.07.2015 03:39

Zaktualizovali jsme školení řidičů a především doplnili nové informace. Například téma přestupků, které probíráme v dobrovolné části prezenčního školení řidičů, zůstává v internetovém trochu přehlížené, protože bez výkladu nejsou souvislosti tak zjevné. Přitom Vám tyto znalosti mohou zachránit dost bodů a peněz. Abyste tedy nebyli ochuzeni, doplnili jsme podrobnější informace do poznámek lektora u jednotlivých upravených témat. Čtěte vždy Poznámky lektora, dozvíte se tam mnoho rozšiřujících informací, které "rychlíci", kteří chtějí mít školení rychle za sebou, zkrátka minou.

I nadále máte eŠkolu rádi. Děkujeme.

13.06.2014 02:50

1,49

Jsme rádi, že Vám eŠkola slouží ke spokojenosti. Již čtyři roky můžete absolvovat školení BOZP, PO nikoli podle času Vašich kolegů a lektora, ale kdekoliv a kdykoli se Vám to hodí. Nyní jsme po nějaké době přepočítali Vaše hodnocení, která nám zasíláte po dokončení každého školení. Někteří z Vás jen školení oznámkují, jiní nám připíší i pár slov, někdy pochvalných, jindy vyjadřujících spíše to, že by četli raději cokoli jiného, než školení bezpečnosti práce. Někdy nám také posíláte náměty na zlepšení či úpravu, z nichž velkou část jsme buď zpracovali, vysvětlili nebo máme v plánu do zcela nové eŠkoly, která naběhne příští rok. Všechny Vaše připomínky čteme, některé z Vás jsme v průběhu kontaktovali a dále se ptali. Máme rádi jedničky, ale velice vážně se zabýváme zejména tím, když nám někdo přidělí trojku, čtyřku či dokonce pětku.

Kdysi jsme se rozhodli, že zachováme školení co nejjednodušší. Občas nám to někdo vyčte, ale drtivá většina z Vás spíše přikyvuje, že jednoduchost znamená rychlost a to je to, co hledají. I když někteří studují poctivě vše, co eŠkola obsahuje, většina z Vás - ruku na srdce - chce projít školením v co nejkratším čase a co nejsnáze. Respektujeme to a snažíme se Vám vyjít vstříc, i když se nezavděčíme všem. To vše ohodnotily více než dvě tisícovky uživatelů eŠkoly průměrnou známkou 1,49. Za daných okolností to považujeme za velmi dobré a děkujeme.

© 1997-2018 RAMAGO.NET

Poštovní adresa: RAMAGO.NET, Bořivojova 878/35, Praha 3, CZ-13000
Telefony: +420-776.322.626, +420-776.726.246
E-mail: zakaznik(zavináč)ramago.net